فیلم های آموزشی خواجه نصیر

شرایط پذیرش دانشگاه بقیه الله کنکور 95 تهران

 

شرایط پذیرش دانشگاه بقیه الله کنکور 95 

 

شرایط پذیرش دانشگاه بقیه الله کنکور 95 تهران

 

شرایط پذیرش دانشگاه بقیه الله تهران

 

 پذیرش دانشگاه بقیه الله کنکور 95 تهران

 

دانشگاه بقیه الله کنکور 95 تهران

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره

 

دانشگاه بقیه الله با سامانه صدای مشاور

 

به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

 

 

 

 

 

دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله یک دانشگاه علوم پزشکی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهر تهران است. این دانشگاه در زمان فرماندهی محسن رضایی تاسیس شد.

 

دانشجویان از طریق کنکور سراسری و پس از انجام گزینش داخلی دانشگاه مورد پذیرش قرار می‌گیرند.از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۹ تمام دانشجویان پزشکی در بدو ورود بورسیه تحصیلی سپاه شدند. از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۰ با توجه به تغییرات راهبردی در گزینش، دانشجویان به طور آزاد در دانشگاه پذیرش شدند و پس از پایان تحصیلات هیچ گونه تعهد خدمتی وجود نداشت اما از سال ۱۳۹۰ پذیرش دانشگاه دوباره به طریق بورسیه انجام می گیرد.

 

مزیت این دانشگاه در درجه اول اینست که دانشجویان از روز اول بورس می‌شوند و ضمانت شغلی خواهند داشت و حقوقی را با توجه به نُرم‎های موجود دریافت می‌کنند؛ بنابراین آینده شغلی دانشجو از ابتدای پذیرش مشخص است؛ مزیت دوم اینست که دانشجویان پسر، دوره سربازی نخواهند داشت و خدمت سربازی با حضور در این دانشگاه به حساب خواهد آمد؛ مزیت سوم، اینست که دوران تحصیل، جزو سنوات خدمت به حساب می‌آید؛ مزیت چهارم، اعطای تسهیلاتی برای ارتقاء تحصیلی و ورود به دوره تحصیلات تکمیلی به‌خصوص برای دانشجویان رشته‌های مختلف پزشکی جهت ورود به رشته‌های دستیاری، درنظرگرفته شده است؛ این دانشگاه در ۱۰ رشته دستیار دارد و رزیدنت می‌پذیرد.

 

این دانشگاه، محیط کاملا فرهنگی و اخلاقی دارد و فضای اسلامی و سالم مبتنی بر علم و دانش بر آن حاکم است؛ اساتید بسیار برجسته‌ای که در کشور و در سطح ملی و بین‌المللی بنام هستند، در این دانشگاه مشغول به تدریس هستند؛ برخی از اساتید این دانشگاه، چهره‌های بارز و شناخته شده‌ای دارند و از بابت غنی بودن اساتید برجسته وضعیت خوبی داریم.

 

شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله(عج)-تهران دوره روزانه:

الف) شرایط عمومی: 1- اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی(ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوریاسلامی ایران. 2-اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه. 3-التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازیناخلاق اسلامی. 4-عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی. 5-نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروه‌ها و سازمان‌های غیراسلامی، التقاطی، الحادی و غیرقانونی. 6-عدم محکومیت ناشی از اقدام علیه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامیایران. 7-عدم اعتیاد به مواد مخدر و محرومیت از خدمات دولتی. 8-داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر. 9-داشتن حسن شهرت اخلاقی و اجتماعی و عدم سوء پیشینه. 10-داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران و نداشتن تابعیت مضاعف.

 

ب) شرایط اختصاصی: 1-حداقل معدل‌كتبي دیپلم 18 براي دوره دكتراي حرفه اي پزشكي و داروسازي و معدل 14 براي دوره كارشناسي. 2-کسب نمره علمی بالاتر از 9500 در آزمون سراسری براي رشته پزشكي و داروسازي و نمره علمي بالاتر از 8000 براي دوره كارشناسي. 3-حداکثر سن داوطلبان تحصیل در اين دانشگاه 20 سال تمام می‌باشد.

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره

 

دانشگاه بقیه الله با سامانه صدای مشاور

 

به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

نوشتن سوالات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ورود ثبت نام

ورود

telegramm

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)